Vala

Këngëtarja nga Shqipëria Xhensila Myrtezaj njihet për sukseset e shumta në skenën muzikore.

Ajo është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptarë, shkruan “Kosovarja”.

Xhensila vazhdimisht është pjesë e rrjeteve sociale, imazhet e së cilës janë aq të këndshme dhe shumë të komentuara nga njerëzit që e përcjellin vazhdimisht.

Edhe sot ajo ka ndarë me publikun një fotografi në të cilën paraqitet thjeshtë dhe bukur.

Duket se po i shijon rrezet e diellit teksa po relaksohet edhe duke pirë një lëng.

Siç i njohim të gjithë Xhensila dhe Bes Kallaku janë prindër të vajzës së tyre Ajkës, një çift shumë i pëlqyer dhe mjaftë i dashur./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË