Adelina Tahiri ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram.

Adelina Tahiri ka postuar një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet e veshur në të zeza, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte kapur flokët lart, ndërsa dukej mahnitëse në ‘selfien’ që e shkrepi nga një lokal.

Kujtojmë që Adelina Tahiri është e martuar me Serjozha Markov dhe së bashku kanë një djalë, Jonin.

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË