Vala

Këngëtarja Adelina Tahiri ka pozuar pa makijazh.

Në rrjetin e saj social ‘Instagram‘, ajo e ka ndarë imazhin me ndjekësit dhe fansat e saj.

Adelines, siç duket iu kanë thelluar operacionet plastike edhe pse fytyra e saj po duket e pastër asaj po i dallohen shumë ndërhyrjet.

Këngëtarja, ka marrë komente nga ndjekësit disa e lëvduan disa kishin kritika ndaj saj.

Foton mund ta shihni më poshtë.

MUND TË JU PËLQEJNË