Vala

Aida Doçi është goxha aktive me projekte të reja muzikore.

Aida Doçi ishte e ftuar së fundi në emisionin “Mirage”, saktësisht në rubrikën “Kë zgjedh”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, e në disa raste vihej në siklet kur nuk dinte cilin nga opsionet ta zgjedhte.

Në mesin e shumë artistëve, ajo kishte para saj edhe Tuna Sejdiun dhe Soni Malajn, për këtë të fundit kishte disa fjalë.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 2:32 mund të kuptoni përgjigjen e Aidës.

MUND TË JU PËLQEJNË