Vala

Aida Doçi u bë mjaftë e njohur falë coverëve të realizuar mjeshtërisht. Ajo, këndoj në verzionin e saj shumë këngë të njohura shqipe, shkruan “Kosovarja”.

Siç kuptojmë, Aida së shpejti vjen edhe me album muzikor, që do të jetë i përbërë nga tetë këngë balada.

Aidën do ta shohim edhe në xhirimet e vitit të ri, ku gjithashtu do të prezantoj një këngë të te, që me gjasë do të marrë pëlqimin e publikut, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja ka pozuar edhe me vello dhe siç mund ta shihni, i ka ndejt shumë mirë. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË