Vala

Aida Doçi ishte protagonistja e radhës në rubrikën “Kë zgjedh”, të emisionit “Mirage”.

Aida Doçi në këtë rubrikë pati për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, shkruan lajmi.net.

Në mesin e shumë opsioneve, Aida kishte para saj edhe emrin e Morena Tarakut dhe Afërdita Dreshajt, meqë rast befasoi me përgjigjen.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 1:07 mund të kuptoni se çfarë tha ajo për Morenën dhe Afërditën.

MUND TË JU PËLQEJNË