Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama ka bërë shumë ndryshime kohëve të fundit në pamjen e saj.

Duke humbur shumë kile, ajo tashmë është shndërruar në një femër shumë provokuese dhe seksi.

Në imazhet e fundit të publikuara nga vet ajo e shohim të veshur me fustanin në formë xhakete dhe duket shumë në formë e seksi.

Ndryshe, 32 vjeçarja karrierën e ka filluar shumë herët, duke debutuar në festivalin “Nota Fest”./Indeksonline/

 

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË