Vala

Sapo ka festuar 30 vjetorin e lindjes. Arbnora Ademaj këtë ditëlindje jubile e ka pritur mes miqsh, mikeshash, familjarësh e personash të dashur e të rëndësishëm për të, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja ka shkëlqyer teksa mirëpriste mysafirët dhe bënte qejf në festën ku detajet bënin diferencën dhe sikur thërrisnin me zë që një person i veçantë për shumë kë po feston.

Më të dashurit e ish missit po kënaqeshin nën ritmet e muzikës dhe në luksin e shtruar enkas për ditëlindje. Miqtë kryesonin listën e të ftuarve, shkruan “Kosovarja”.

Arbnora dihet që ka pasur edhe shumë shokë e shoqe të afërta ndër vite, e sipas bukuroshes disa nga ta janë shndërruar në gjarpërinj./Kosovarja/MUND TË JU PËLQEJNË