Ariana është bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu.

Ajo në fillim u njoh vetëm si gruaja e këngëtarit por tashmë njihet edhe për stilin e veçantë që ajo e shfaq.

Në llogarinë e saj ‘Instagram‘, ajo ndan postime të shumta me ndjekësit.

Së fundi, ka publikuar foto me shumë stil.

Shikojeni dhe shihni vetë:

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË