Të trija të njohura, të pëlqyera nga publiku, të cilit i dhanë shumë prej vitesh.

Adelina u shndërrua në ikonë të muzikës moderne, u bë e preferuara e të gjithëve, ndërkaq Zanfina ia doli që të krijoi karrierë individuale mjaftë të qëndrueshme.

Ema, ani pse nuk preferoj të bëhej as këngëtare, as modele, aktore a prezantuese, prap arriti të bëhet e famshme dhe ta njohin i madh e i vogël, shkruan “Kosovarja”.

Ndonëse janë rritur larg të atit, siç kuptohet, motrat Ismaili tashmë i kanë rregulluar marrëdhëniet me babain.

Ky i fundit, në faqen e tij në Facebook e mbanë me krenari këtë foto të vajzave, të cilat në vitin 1994 ishin fotografuar pranë Dr.Ibrahim Rugovës./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË