Vala

Blero ka sjellë këngë të re.

Në bashkëpunim me artistin Ylber Osmani, këngëtari Blero ka sjellë këngën e re ‘A e din’.

Kënga është sërish një baladë ritmike, shumë e ndjerë dhe në stilin e Bleros, producent i të cilës është vetë këngëtare, shkruan Gazeta Express.

Sa i përket jetës private, Blero ka konfirmuar para pak kohësh për emisionin ‘SevenBizz’ se ai do të martohet në shtator të vitit 2019.

MUND TË JU PËLQEJNË