Vala

Është ndër zërat më të spikatur të muzikës, ani pse është orientuar shumë kah muzika turbo folk, zhanër ky që gjeneron më shumë të ardhura, shkruan “Kosovarja”.

Teuta e njohur dhe e pëlqyer prej shumë vitesh, është gjatë gjithë kohës e angazhuar për çka edhe fiton mirë materialisht.

Edhe bashkëshorti i saj merret me muzikë. Pra, që të dy janë në të njejtën fushë dhe punojnë e fitojnë mirë së bashku, shkruan “Kosovarja”.

Teuta, që është nënë e dy djemve, po duket shumë bukur. Familja jetojnë jashtë Kosovës dhe në një shtëpi mjaftë luksoze./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË