Është i preferuari i shumë vajzave, idol i shumë fansave dhe vazhdon me sukseset e tij duke mos u ndalur në karrierë, shkruan Kosovarja.

Së fundmi emri i tij u komentua edhe në disa organizime me qëllim bamirësie, ku këngëtari dhuroi disa banesa për familjet në nevojë.

Edhe pse në vendin tonë temperaturat janë në rënie, këngëtari po kalon çaste relaksi në pishinë, e që nuk ka hezituar të hedh një imazh që ndezi rrjetin.

Komente dhe pëlqime të shumta nuk po mungojnë, e për më shumë flet imazhi./Kosovarja/

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË