Vala

Sapo publiku po informohet për ardhjen e një projekti të ri nga këngëtarja Jehona Sopi, diçka po ndodh dhe sërish ajo po mbetet larg, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja e njohur u pa duke realizuar diçka, mirëpo ende asgjë konkrete në shesh.

Me sa duket Jehona do t’ia lë pikë publikut, që e dëgjoj dhe e pëlqej për shumë vite me radhë.

Siç kuptojmë, këngëtares po i ecë shumë mirë në kliniken psikologjike, ku trajton raste të ndryshme, shkruan “Kosovarja”.

Pra, njerëzit nuk e kanë problem të shprehen para Jehones./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË