Vala

Aida Doçi ishte e ftuar së fundi në rubrikën “Kë zgjedh”, të emisionit “Mirage”.

Aida Doçi kishte për detyrë që në këtë rubrikë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, shruan lajmi.net.

Në mesin e shumë opsioneve, ajo para saj kishte edhe emrin e Gold AG dhe Gjikos, meqë rast kishte disa fjalë për të dy.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 1:36 mund të mësoni se çfarë tha Aida Doçi.

MUND TË JU PËLQEJNË