Këngëtarja Jehona Sopi po mungon, zëri i saj karakteristik nuk po dëgjohet gjëkundi prej vitesh, ndërkohë që dikur ishte mjaftë e pranishme me këngë e videolipe, shkruan “Kosovarja”

Jehona jo që nuk e do më muzikën, prej së cilës fitoi famë dhe para për një kohë të gjatë, por ja që ka vendosur të rrijë larg thuajse nga çdo aktivitet publik.

Këngëtarja dikur ishte mike e afërt me një pjesë të mirë të kolegeve të estradës, por jo më.

E shihnim duke u shoqëruar me Adelina Thaçin, Alma Bektashin, Vesa Lumen, e të tjera, e tani nuk ka asnjë raport me të lartpërmendurat. Zhgënjim, apo?

Jehona po punon si psikologe në klinikën e saj private, shkruan “Kosovarja”.

MUND TË JU PËLQEJNË