Vala

Këngëtarja Mihrije Braha është nga ata emra që prej shumë vitesh ngjallin interes në publik, shkruan “Kosovarja”.

Mihrije Braha ka sjell këngë, videoklipe dhe gjithmonë ka qenë pranë publikut që e mirëpret.

Mihrije Braha nuk ka ngurruar që të hapet edhe rreth jetës private, ku shpesh ka folur edhe për detaje nga më privatet, shkruan “Kosovarja”.

Mihrija i tregon të gjitha, ama targat e kësaj makine po i fsheh. Pse? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË