Vala

Shquhet për linjat trupore dhe bukurinë e saj që rrall kush e ka.

Arbnora Demaj, krahas sharmit që ka ajo është edhe mjaft me fat, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi herë, ajo është shpërblyer me një dhuratë tejet me vlerë.

Përmes një postimi që ka bërë Arbnora e ka quajtur vetën shumë me fat, pas pranimit të kësaj dhurate.

Një qafore si kjo sigurisht nuk do t’i kishte hije dikujt tjetër sikurse Arbnorës, që po duket brilliante. /Kosovarja/

 

 

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË