Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka uruar besimtarët e krishterë për festën e Pashkëve.

Xhensila Myrtezaj përmes një postimi në Instagram, ka uruar besimtarët me rastin e Pashkëve.

“Paçi gjithmone bekimin e Zotit. Dite shprese dhe dashurie. Gezuar”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, “Sekreti im” titullohet projekti i fundit nga Xhensila Myrtezaj, ndërsa gjatë kësaj kohet është aktive edhe me mbrëmje muzikore. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË