Fytyrës më të re të estradës po iu dhurohen dita ditës me qindra arsye për të qenë e përfolur dhe për tu lakuar emri i saj.

Është kjo Donjeta Morina, e cila çdo herë e më shumë po na mahnit me talentin dhe projektet e saj muzikore, shkruan Kosovarja.

Janë edhe angazhimet dhe mbrëmjet e organizuara që po e dëshmojnë këtë dhe këngëtarja po rritet dhe po bëhet e njohur më shpejt se që është pritur.

Kjo që morri gjithë këtë vëmendje për këtë kohë kaq të shkurtër nuk është shkas vetëm zëri magjik i saj dhe interpretimet e saj mahnitëse, por edhe pamja dhe stili që ajo ka krijuar në këto pak vite.

Kjo gjë po ia përforcon sa më shumë qëndrimin në muzikë dhe ndjekësit që tashmë thuajse janë bërë të pathyeshëm.

E, si mos të bëhen të pathyeshëm kur para vetes kanë një vajzë kaq të bukur dhe të ëmbël, ku edhe këto fotografi flasin më shumë se gjithçka. /Kosovarja/

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË