Këngëtarja Dua Lipa është në New York ku besohet se është duke bërë xhirimet e videoklipit të saj të ri.

Dua Lipa është paraqitur me një veshje tepër të shkurt në New York sot.

Ajo tregon se xhirimet që ishin planifikuar që të bëheshin në një fushë tanimë kanë ndryshuar dhe do të bëhen në një terren.

Këngëtarja është në New York që nga paraqitja e saj në “Met Gala”, ku Dua kishte një veshje tepër interesante që u vlerësua shumë nga stilist të modës.

MUND TË JU PËLQEJNË