Dua Lipa përmes Instagramit uron muajin e Ramazanit.

Një nga artistet më të famshme në botën e muzikës, Dua Lipa, ka uruar ndjekësit e saj për muajin e shenjtë të Ramazanit, shkruan lajmi.net.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram Dua shkroi “Për të gjithë shokët tanë anë e mbanë botës urime muajin e Ramazanit”.

Ndërsa, sa i përket muzikës kënga e fundit e yllit muzikor titullohet ‘Swan Song’ dhe numëron rreth 44 milionë klikime në Youtube.

MUND TË JU PËLQEJNË