Vala

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto të Tunës të cilës i uron suksese.

Duket se Edona dhe Tuna kanë raporte të mira mes vete./ORAinfo/

MUND TË JU PËLQEJNË