Vala

Nusja e cila njihet për bukurinë dhe elegancën që ka, pa dyshim që është gruaja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqit.

Çifti i njohur një muaj më parë u bënë prindër të tre fëmijëve, Egzona ditë më parë lindi binjakë, shkruan “Kosovarja”.

Që nga ai moment ajo nuk i ndal postimet e ndryshme në Instagram, në secilën foto rrezaton me bukurinë që ka.

E, ajo merr pa dyshim merr komente të shumta, njëra nga komentueset i drejtohet mjaf interesant.

“Bon egzona shum fmi se vallah tka hije ti joqe shumtohesh po meseshumti hjeshohesh nga femit”, komente të tilla i shkruajnë Egzonës.

Çfarë mendoni a do ta merr parasysh një gjë të tillë ajo, mbetet të shihet.. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË