Moderatorja e njohur Elita Rudi gjithmonë shfaq elegancë dhe stil në imazhet e saj, shkruan Kosovarja.

Prezantuesja pritet të bëhet nënë, me postimet që ajo ndan për publikun duket që po e shijon tej mase këtë ndjesi.

Ndryshe nga ditët tjera ajo sot në rrjetin social Instagram rifreskon një foto kur ishte në Maldive një vit më parë, mirëpo linjat e saj trupore shumica e gjinisë së kundërt nuk mund t’i rezistojnë kësaj pamje.

Cili ishte qëllimi i Elitës që ka rikujtuar këtë foto, që të ul temperaturat në këto ditë me acar apo çfarë, hiç nuk i dihet..

Për më shumë, shihni reagimin e komentuesit./Kosovarja/

 

 

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË