Vala

Që të kesh linja trupore si para dhe pas lindjes është një strategji  e gjatë.

E këtë, pa problem e arriti moderatorja e njohur Elita Rudi, shkruan “Kosovarja”.

Në një foto që ka hedhur në Instagram Rudi po duket në top-formë.

Me këtë pamje fizike të saj, nuk mund të besohet që për një periudhë të shkurtër ka arritur t’i rikthejë format e saj.

Ndryshe, Elita dhe Gjiko fëmijën e tyre e kanë pagëzuar me emrin Zëri. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË