Era dhe Nora veçse kanë finalizuar xhirimet eklipit më të ri.

Dy motrat ka kohë që kanë paralajmëruar një duet, andaj fansat e tyre po e presin me padurim këtë këngë.

Përmes rrjeteve sociale, Era dje sjellë edhe një pjesë të shkurtës të projektit “Nuk e di”, ku dy motrat duken për mrekulli.

Kujtojmë që ky është njëherësh projekti i parë i përbashkët i motrave Istrefi, i cili do të lansohet më datën 19 prill.

https://www.instagram.com/p/BwScI1zjlLA/?utm_source=ig_embed

MUND TË JU PËLQEJNË