Vala

Fjolla Svirca është bashkëshortja e këngëtarit Alban Mehmetit, dikur anëtar i grupit “Aurora”, ndërkaq tani këngëtar me karrierë të suksesshme solistike, shkruan “Kosovarja”.

Albani sapo ka lansuar një projekt muzikor, që është një baladë që duket se do ta marrë pëlqimin e publikut.

E, Fjolla, veç po zbukurohet. Bashkëshortja e këngëtarit po duket e freskët dhe shumë e bukur, shkruan “Kosovarja”.

Ajo është nënë e dy fëmijëve, por nuri veç po i shtohet, e këtë e konfirmon edhe kjo foto./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË