Vala

Reperi shqiptar, Skerdi para pak muajsh është fejuar me prezantuesen, Vesa Rama.

Por, së fundmi në shtypin mediatik kanë qarkulluar lajme se ai dhe e dashura e tij janë ndarë.

Me këtë rast edhe një ndjekës e ka pyetur reperin shqiptar që nëse me të vërtetë është ndarë nga bashkëshortja.

E pas gjithë kësaj buje, Skerdi më në fund zbulon të vërtetën për publikun teksa thotë se nuk është ndarë.

Reperi, ditë më parë bëri të ditur se ka pauzuar në muzikë, por nuk po largohet tërësisht. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË