Vala

Flori Mumajesi e ka publikuar një pjesë të këngës ‘Me fjalë të vogla’ për të uruar të gjithë të dashuruarit.

Kantautori Flori Mumajesi nëpërmjet publikimit të një videoje të shkurtër nga kënga e tij ‘Me fjalë të vogla’, i ka uruar të gjithë të dashuruarit për ‘Shën Valentin’, shkruan lajmi.net.

“Per ata qe duan vertet jo vetem nje dite, jo vetem sot….”, ka shkruar këngëtari i shumë hiteve pranë videos.

Fansat e kanë ‘mbuluar’ me komente të ndryshme e disa prej tyre i kanë dërguar zemra.

Kënga ‘Me fjalë të vogla’ nga Flori Mumajesi është publikuar para tre vitesh dhe sot ka arritur të grumbulloi 12 milionë klikime në Youtube.

Flori Mumajesi

Publiée par Albania Viral sur Jeudi 14 février 2019

 

MUND TË JU PËLQEJNË