Vala

Ka një kohë të gjatë prej kur Gjyste Vulaj është futur në botën e muzikës.

Këngëtarja Gjyste Vulaj me muzikë ka filluar të merret qe një kohë të gjatë por edhe tani pas shumë vitesh vazhdon të jetë e njëjta dhe shumë energjike

Pavarësisht angazhimeve familjare ajo është aktive edhe në rrjete sociale dhe mbrëmje muzikore.

Së fundmi në Instagram e ka publikuar një fotosesion në të cilin duket tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Në foton e tretë sipas radhës Gjyste Vulaj ka treguar këmbët seksi dhe për pak sa nuk i doli edhe pjesa intime.

MUND TË JU PËLQEJNË