Geta Beqa është modelja e njohur shqiptare e fitnesit e cila është e njohur botërisht, shkruan GazetaBlic.

Beqa, ka arritur që me format e saj trupore të marr shumë çmime ndërkombëtare.Ajo është aktive në rrjete sociale e cila ndan postime të shumta, shpesh herë edhe motivuese.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në ‘Instagram‘, ku shihet me trupin përplot muskuj dhe veshur në bikini.Shikojeni imazhin:

‘Ushtro – ha mirë – ki durim’ ka shkruar Geta në këtë postim.

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË