Modelja Gigi Hadid është aktive në rrjete sociale, shkruan GazetaBlic.

Gigi, ndan postime të ndryshme në llogarinë ‘Instagram‘, me fansat e saj.Modelja, ndan imazhe nga jeta e saj private dhe publike.

Së fundi, ka publikuar një foto krejtësisht pa grim.Modelet në përgjithësi i kemi parë se rregullohen duke përdor makijazhe të ndryshme, por rrallë herë i shohim pa asgjë në fytyrën e tyre.

Gigi, ka befasuar me dukjen edhe pse pa grim ajo po duket tejet e bukur.

MUND TË JU PËLQEJNË