Modelja me famë botërore, Gigi Hadid u emocionua gjatë intervistës së saj te ‘Variety’ kur po fliste për fuqinë e femrave dhe famën.

Bukuroshja u shprehë se bëhet emocionale kur bëhet fjalë fama.

“Kjo më bën emocionale, sepse herë pas here fama ju bënë të ndiheni të kontrolluar nga jeta juaj. Mendoj se është e vështirë. Natyrisht, njerëzit ju gjykojnë.”, u shprehë ajo.

Gigi foli edhe për lidhjen e saj me Taylor Swift, ku u shprehë se ajo është një grua e fuqishme./Indeksonline/

 

MUND TË JU PËLQEJNË