Vala

Nuk ka dyshim e ajo është ndër këngëtaret e cila ngado që shkel bën atmosferë, shkruan Kosovarja.

E kësaj here ajo ndryshe nga veshjet dhe muzika që kryesisht i shohim në llogarinë e saj, ka folur edhe rreth ushqimit.

Me që jeton në Amerikë, ajo ka treguar edhe për ushqimet favorite, por duke dhënë këshillë që të mos teprohet.

Për më shumë flet vet imazhi./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË