Korab Jetishi, i njohur edhe si djali i Xenit, për një periudhë kohore ishte mjaftë prezentë në muzikë, e shihnim tek sillte këngë të shoqëruara me videoklipe atraktive, shkruan “Kosovarja”.

Korabi së fundi është më pak i pranishëm dhe arsyeja se përse u largua disi nga muzika, nuk dihet.

Në anën tjetër, ai shfaqet i lumtur teksa udhëton bashkë me familjen sa në një vend sa në një tjetër, shkruan “Kosovarja”.

Edhe bashkëshortja e Korabit disa herë është komentuar për paraqitjen e jashtme. Por, në fotot e fundit ajo duket krejtësisht ndryshe. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË