Këngëtari Shkëlzen Jetishi-Xeni, nuk është më aktiv vetëm në muzikore, por edhe në biznes.

Këngëtari gjakovar po e zgjeron rrjetin e restauranteve. Pas restaurantit në Gjakovë, të njëjtin e ka sjellë edhe në kryeqytet, në Prishtinë, shkruan “Kosovarja”.

Në fotot e fundit, Shkelzen Jetishi shfaqet mjaftë në formë. Ai, duket se ka rënë në peshë, shkruan “Kosovarja”.

E, është dobësuar dhe bërë si modele edhe bashkëshortja e këngëtarit, që po duket mjaftë atraktive./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË