Vala

Capital T ka vizituar fëmijët me sindromën ‘Down’.

Reperi shqiptar, Capital T ka vizituar fëmijët me sindromën ‘Down’ dhe ka ndarë një sërë imazhesh në rrjetet sociale.

“Sa shume dashni din me fale kta njerz pa kurfar barriere, i bekum qe ata e pelqejne muziken tem edhe po mdojshin si artist  shihemi shpejt prap ju dua”, ka shkruar Kapo në Instagram.

Po ashtu edhe në faqen e kësaj qendre janë publikuar disa imazhe nga vizita e reperit, ku u prit me buzëqeshje nga fëmijët. /Lajmi.net/

 

MUND TË JU PËLQEJNË