Vala

Muzikant i njohur, emër i përfolur, një ndër personazhet me të cilët media rozë është marrë shpesh, shkruan “Kosovarja”.

Milot Binaku ka shoqëruar me sint një pjesë të konsiderueshme të emrave të mirënjohur të muzikës në vend.

Djali i të ndjerit Agim Binaku, nuk e dashuron vetëm muzikën, por edhe sportin e natyrën, madje është shumë i dhënë, shkruan “Kosovarja”.

Miloti prej shumë vitesh e frekuenton rregullisht palestrën dhe ka arritur të krijoj një formë fizike të shkëlqyer.

Në bazë të postimeve të tij, vërehet se është i dhënë edhe pas natyrës. Në foton e fundit, ai është zhveshur sikur për ta ndjerë sa më afër mrekullinë e natyrës. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË