Trupin i saj nuk është aspak i përfaërt me moshën që ka, Afërdita Demaku me linjat trupore duket sikur një vajzë e re.

Emri i saj është i njohur në muzikën popullore, me një zë mjaft kumbues dhe të ëmbël, andaj edhe adhurohet nga të gjitha anët, shkruan “Kosovarja”.

Tani ajo që më shumë po merr vëmendjen tek këngëtarja e njohur, janë kilogramët e saj të humbura.

Për një kohë shumë të shkurtër, bëri ndryshim drastik në trupin e saj, saqë nuk ua lëshon rrugën edhe vajzave të reja.

Në imazhet e publikuara së fundmi, e veshur në stilin sportiv Afërdita po duket për mrekulli.

Binduni edhe vet me këto pamje të saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË