Pëlqehet mjaft shumë për muzikën e saj.
Këngëtarja, Teuta Selimi është njëra nga artistet më të dashura dhe më të veçanta për publikun, shkruan lajmi.net

Meqë është aktive në rrjete sociale, Selimi publikon imazhe dhe video të ndryshme për të gjithë fansat e saj.

E në këtë të fundit, Teuta shfaqet më elegante si asnjëherë më parë, pamja e së cilës është për tu admiruar.

“Dasmë”, ështq përshkrimi që ia ka vënë imazhit.

“Lej Lej”, është projekti i fundit i publikuar nga ajo në duet me reperin, Agon Amiga.

teuta se

MUND TË JU PËLQEJNË