Për dallim nga ditët tjera, sot shënon ditën më të rëndësishme në jetën e saj.

Bashkëshortja më e bukur, më e ndjekur, dhe më e njohur, Andrra Destani, sot feston ditëlindjen, shkruan Kosovarja.

Me këtë rast, ajo u rrethua me urime e dhurata nga më të veçantat nga familjarët, miqtë dhe kolegët e saj.

Secili urim dhe dhuratë kishte të veçantën e saj, por më e dalluara suprizë ishte ajo e Sinanit, i cili u përkujdes deri në detajin më të fundit që ta befasojë të shoqen ashtu edhe siç e meriton.

Me miqtë të rrethuar e me një torte glamuroze ai ia kishte organizuar një natë të paharruar, ku ndër të tjera shkroi edhe këto fjalë.

“Gëzuar ditëlindjen dashuri”, i cili edhe po këtë herë nuk i fshehi dot emocionet dhe ndjenjat që ka për të.

Për më shumë ja ku flet video në vazhdim se si është krijuar atmosferë fantastike nga ideali Sinan. /Kosovarja/

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani

Publiée par Albania Viral sur Dimanche 21 avril 2019

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË