Vala

Mozzik që nga koha kur u bë baba ka treguar se është një prind mjaft i përkushtuar.

Kohën e tij të lirë ai çdo herë e kalon me vajzën e tij, Hanën dhe jot ë rralla janë edhe publikimet në rrjetet sociale të videove dhe imazheve të vogëlushes.


Edhe këtë mëngjes ai ka publikuar një video teksa shihet pranë Hanës së ëmbël.

Ndërkohë Mozzik dhe Loredana krahas jetës private ata janë tejet të angazhuar edhe me koncerte dhe projekte muzikore./Indeksonline/

MUND TË JU PËLQEJNË