Vala

Është e pamundur që sa herë të përmendet emri i saj, të mos na bie në mend një femër aq e fortë, dhe me një karakter të rrallë.

Bëhet fjalë për këngëtaren, Gjyste Vulaj, e cila qysh nga fillet e saj të muzikës, e gjithë vëmendja mediatike ka qenë e anuar nga ajo, shkruan Kosovarja.

Por, jashtë kësaj vëmendje nuk po mbet as vajza e saj, Rosana, që tashmë po njihet si një nga vajzat më të bukura të këngëtarëve tanë.

Imazhet e saj, gjithmonë dijnë si të tërheqin vëmendjen, por një veprim i fundit i saj po që ka habitur.

Pasi, që ishte Gjystja ajo që kishte publikuar një fotografi të saj në Instastory, por reagimet e së bijës ishin një nga më të çuditshmet, e cila ishte shfaqur me kokë ulur duke thënë se “nuk dua foto”.

Veprim ky vërtetë. për tu shokuar nga një bukuroshe e tillë.

E, për t’iu bindur më shumë fjalëve tona, sa i përket vajzës së Gjystes, që tashmë posedon tipare të një artisti, mund ti shihni imazhet në vijim.

MUND TË JU PËLQEJNË