Vala

Një nga këngëtaret e njohura të muzikës në vend është edhe Afërdita Demaku, mjaftë aktive prej shumë vitesh, shkruan “Kosovarja”.

Afërdita nuk ndalet së lansuari këngë të bukura, e së fundi ka ardhë në duet me të bijën, Donën.

Ajo që bënë përshtypje së fundi, është pamja e këngëtares Afërdita Demaku, e cila po shfaqet dukshëm më e rë e më e freskët, shkruan “Kosovarja”.

Më moderne, më rinore dhe shumë më e dobët. Siç mësojmë, Afërdita ka hequr shumë kilogram falë një diete të alternuar me ushtrime fizike. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË