Vala

Tashmë, thuajse e pamundur të shkosh në plazh, të marrësh ngjyrë, të veshësh rrobat e tua të preferuara – të banjos dhe të mos postosh foto në ‘Instagram’shkruan Kosovarja.

Kjo, duket jashtë normales në ditët e sotme, ku mjafton të futesh në rrjetet sociale dhe të shfaqen personazhet që ekspozojnë trupin e tyre edhe në rastet kur ai nuk është në formën e tij më të mirë.

Por, ka edhe përjashtime, vajza të njohura , madje edhe VIP-a që jetojnë përtej ekranit të televizorit apo ‘Instagramit’.

Ato nuk postojnë pothuajse asnjëherë foto të vetat me rroba banjo , bikini për të ekspozuar format e tyre apo edhe thjeshtë për zakon.

Më poshtë po ju sjellim disa prej atyre që ndoshta edhe veshin bikini, por nuk tregojnë forma, linjat e tyre për të cilat është interesimi po dhe kurreshtja e shumë kujt…

Leonora Jakupi , Lori , Yllka Kuqi , Vjollca Haxhiu …

can’t stop laughing at this pic ?

A post shared by Rona Nishliu (@rona1shliu) on

?

A post shared by Vjollca Haxhiu (@vjollcahaxhiuu) on

?

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

MUND TË JU PËLQEJNË