Vala

Edhe pak ditë lansohet kënga e re e tyre.

Motrat Istrefi, Nora dhe Era do të publikojnë projektin e tyre më të ri “Nuk e di” me 19 prill.

Pak para lansimit të këngës, artistet e njohura kanë sjell fotografi e video të ndryshme nga xhirimet e klipit.

Në imazhin e fundit, Nora shfaqet tejet seksi, format trupore të së cilës janë të mahnitshme edhe pse është bërë nënë.

E kjo këngë e saj me Erën nuk ka dyshim se do të pritet mirë nga publiku dhe fansat e shumtë që këngëtaret kanë. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË