Vala

Pa pikën e dyshimit, repi është rryma më e lëvruar në vend. Reperët janë më produktivët e aktualët, shkruan “Kosovarja”.

Repi karakterizohet nga tekste të guximshme, shpesh provokuese.

Ndër më aktivët e kësaj fushe janë edhe vëllezërit Gramos dhe Getoar Aliu, të njohur si Mozzik dhe Getinjo, shkruan “Kosovarja”.

Sot, Getinjo ka reaguar ashpër ndaj yjeve të tjerë. Ai, ka lënë një mbishkrim në Facebook, ku disa i quan majmun.

Ky është mbishkrimi i plotë: /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË