Prej shumë kohësh shumë të përfolur Learta Jakupi e Kushtrim Salihi, çifti që u bënë të njohur falë famës e impaktit që ka në publik, Shyhrete Behluli, shkruan “Kosovarja”.

Kushtrimi, është i biri i këngëtares Shyhrete Behluli, i cili deri para fejese, ishte në hije dhe nuk u përfol ndonjëherë.

Çifti, nuk shihen shpesh nën shoqërinë e njëri tjetrit dhe Learta është padyshim shumë më e ekspozuar dhe më e përfolur në media, shkruan “Kosovarja”.

Kushtrimi, në foton e fundit shihet duke i dhënë një përqafim të ngrohtë të shoqes, Leartes./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË