Ka kohë që Alma Bektashi nuk po shihet gjëkundi, shkruan “Kosovarja”.

Që nga edicioni i fundit i “The Voice Kids”, Almen më nuk e kemi parë të përfshirë në ndonjë projekt.

Këngëtarja e njohur po vazhdon të jetoj mes Tiranës dhe Prishtinës, pasi një pjesë të familjes e ka në njërin dhe një pjesë në kryeqytetin tjetër shqiptar, shkruan “Kosovarja”.

Përmes postimeve, vërehet që Alma ka jetë të lumtur, gjithashtu kuptohet se në shtrat me të flenë edhe ky qenë bardhosh e bukurosh. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË